Templify Template Version 1.1 for WYSIWYG Web Builder 9 Change Log ------------- Version 1.1 Removed Author Credit from Site HTML Version1.0 Original Release Чистка інжектора
ІнжекторСервіс © 2005-2018
                                                      
Що значить промивка інжектора або форсунок?


Це  одне і те ж.   Інжектор в перекладі з англійської - форсунка.

Форсунка - це простий електромагнітний клапан, створений для максимально точного дозування подачі палива і його розпилу.

                                            
    
       
                     Основні стадії забруднення інжектора :

1 стадія -  різниця в продуктивності форсунок становить 5-7 %. При малому забрудненні особливих проблем з двигуном не виникає. Зазвичай  відбувається збільшення витрати палива на 1-3 літра на 100 км . На поганому бензині може з'являтися детонація .

2 стадія  -  різниця в продуктивності форсунок приблизно 10-15 %. На холостому ходу двигун " підтроює " ( починає працювати нерівномірно) . Вихлоп так само стає нерівномірним , з хаотичними хлопками . Помітно збільшується витрата палива і погіршується динаміка розгону. З'являється детонація , їдкий запах з вихлопної труби.

3 стадія  -  різниця в продуктивності форсунок досягає 20-50%. Двигун намагається
" вистрибнути " з під капота. Один або більше циліндрів можуть взагалі не працювати на холостому ходу. При спробі різкого натискання на педаль газу в корпусі повітряного фільтра лунають хлопки . Всі симптоми перших двох стадій так само присутні в більш яскравій формі .
Зараз існує 2 основних способи очищення форсунок:
     
                                    
Хімічна промивка інжектора рідиною
                         ( проводиться без зняття форсунок з двигуна).

Процедура проводиться шляхом підключення промивної установки з рідиною до системи подачі палива у форсунки, при цьому штатна система паливоподачі відключається , щоб промивна рідина  ні в якому разі  не потрапила в бензобак. Рекомендується для нових машин з малим пробігом,в якості профілактики.
Якщо залити промивну рідину безпосередньо в бензобак , вона розчинить відкладення на стінках паливного бака , які засмітять забірну сітку бензонасоса і паливний фільтр , що загрожує заміною бензонасоса та ультразвуковою промивкою інжектора .
Існує досить багато видів промивних установок , але на якість промивки  установка ніяк не впливає. Її завдання просто подати промивну рідину до форсунок . Якість процедури залежить тільки від застосовуваної рідини і часу роботи на цій рідині
Wynn's ( Вінс ) 
мабуть, один з найвідоміших виробників промивних рідин .

Дуже сильна , геть вбиває свічки запалювання ,
але добре знімає нагар з камер згоряння і клапанів.
4-х етапна ультразвукова промивка форсунок у нас
Найефективніша  4-х етапна промивка інжектора ультразвуком .
При ультразвуковій промивці форсунки знімаються
з двигуна і поміщаються в ультразвукову ванну.
Таким методом вдається відмити навіть дуже складні забруднення , що не піддаються хімічному
очищенню рідиною . Ще однією перевагою
ультразвукової чистки є можливість контролю
не тільки герметичності і прохідності , а й форми
розпилення форсунок.
Вартість  промивки форсунок ультразвуком є вищою,ніж рідиною. Проте ефективність процедури дозволяє заощадити на покупці нових запчастин , значно знизити витрату палива і підвищити потужність автомобіля
Ультразвукова чистка застосовується для очищення  забруднених форсунок - після застосування низькоякісного або низькооктанового бензину.
Якщо ваш автомобіль проїхав  більше 30 тисяч кілометрів з моменту останнього чищення або промивання інжектора , варто застосовувати саме цей спосіб очищення форсунок.
Після демонтажу форсунки поміщаються в ємність зі спеціальною рідиною , на дні яких встановлені ультразвукові випромінювачі . Обробка ультразвуком чергується з тестуванням форсунок , за результатами тестування коригується режим обробки - потужність ультразвукових імпульсів , температура рідини і т.д.
Цикл обробка -тестування повторюється доти , поки всі параметри форсунок не повернуться до нормальних .

Варто зауважити, що даний метод очищення форсунок інжектора є найбільш ефективним.
Може, даний приклад не зовсім доречний, але треба нагадати про те, що навіть тверді відкладення ( каміння) в нирках у людини руйнуются під дією ультразвуку.У більшості випадків навіть найбрудніші форсунки вдається відмити. Очищення інжектора рідиною в подібних випадках була б марною.
Звичайно, бувають випадки, що форсунки не піддаються промивці (як правило, після попадання води в бензобак і довгого простою автомобіля). У такій ситуації потрібна повна або часткова заміна форсунок. Але в будь-якому випадку (на відміну від промивки рідиною) стає ясно: проблема в форсунках чи ні.
Яку промивку інжектора краще зробити: ультразвукову чи рідинну?

Якщо у вас немає особливих проблем з машиною , двигун на холостому ходу працює рівно , то  можна зробити рідинну очистку інжектора . Процедура корисна не тільки для самих форсунок , а й для двигуна ( знімає нагар з клапанів і камери згоряння). З першою стадією засмічення форсунок  очищення рідиною легко впорається ! Рекомендується поєднати процедуру разом з заміною масла  і свічок запалювання(після промивки рідиною обовязкова заміна масла і свічок). Рідинне очищення є профілактичною процедурою, і основних її 2 недоліки в тому , що робиться вона " наосліп " ну і псує каталізатор (куди ж в кінцевому результаті потрапляють всі забруднення під час горіння в циліндрах автомобіля?правильно,у каталізатор) .

Якщо в роботі двигуна автомобіля виникли видимі проблеми , то робити  необхідно діагностику, і не просто читання кодів помилок , а справжню комплексну діагностику з перевіркою системи запалювання , з перевіркою тиску палива  і т.д. За статистикою, лише 50 % всіх автомобілів, власники яких звернулися до нас в автомайстерню на діагностику , дійсно потребували промивки форсунок. У решти  були зовсім інші проблеми: (несправність датчика , підсмоктування повітря , несправність високовольтних проводів , котушок запалювання , бензонасосу , забитий каталізатор , і.т.д. )

У разі , коли все вже перевіренно і є реальна підозра на те , що забиті форсунки , необхідно зняти форсунки і промити ультразвуком.
ПРОМИВКА ФОРСУНОК ІНЖЕКТОРА
     діагностика
  ремонт
профілактика
       Проблеми з автомобілем?
             Виникли запитання?
                   Телефонуйте!
(067)765-0-321
ІнжекторСервіс
автомобілі  всіх   марок